Zapamatovat
Ondřej Mrkvička
Affiliate manager
affiliate@euromedia.cz
Obchodní podmínky

Ukončení současného affiliate programu Euromedia

(sdělení ze dne 13.04.2022)

Vážení affiliate partneři,

rádi bychom vám tímto poděkovali za dosavadní spolupráci, které si nesmírně vážíme. Stávající řešení affiliate programu však přestává být dostačující pro naše potřeby, a též i pro potřeby vás, samotných partnerů. Rozhodli jsme se proto affiliate program v rámci Affilboxu ukončit k 15.06.2022 a navázat na nové řešení, které přinese celou řadu inovací. Budeme velice rádi, pokud s námi budete spolupracovat i nadále, a to v novém programu Dognet, kde nás v dohledné době najdete a kde se můžete dozvědět více informací o celém programu.

Po ukončení stávajícího programu dojde k vypořádání veškerých neuzavřených konverzí, standardním způsobem vám tedy budou vystaveny podklady, které Vás požádáme fakturovat obratem a fakturu též nahrát do Affilboxu.

Výše uvedené informace vám též byly zaslány na e-mailové adresy, registrované u vašich profilů, dne 13.04.2022.

Pro případné další informace a změny prosím sledujte naši nástěnku ve svém profilu v Affilboxu.

Na závěr bychom vám všem ještě jednou chtěli upřímně poděkovat za každou přivedenou konverzi, velice si naší vzájemné spolupráce ceníme.

S přáním úspěšných budoucích dní

 

Za společnost Euromedia

Ondřej Mrkvička

affiliate manager

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítejte v affiliate programu naší společnosti Euromedia Group, a. s., která je provozovatelem několika věhlasných knižních e-shopů na českém trhu. Jsme nesmírně rádi, že se stáváte součástí našeho týmu a pomůžete tak k zajištění knižní osvěty a růstu řad čtenářů.

V rámci tohoto programu je možné odměňovat aktivní registrované provozovatele webových stránek za přivedené zákazníky, kteří uskuteční nákup, a to formou provizí. Odkažte na Vašich stránkách na jeden či více z našich e-shopů a vydělávejte tak společně s námi.Blok

 S jakým e-shopem je aktuálně možné navázat spolupráci, naleznete v seznamu Reklamních kampaní, kde se dozvíte i další potřebné informace.

 

Důležité informace k affiliate programu BookTook.cz

  • provize za konverzi je 3 % u všech našich aktuálních kampaní, nenechte si však ujít mimořádné kampaně, kde je možné dosáhnout na vyšší provize
  • jako motivaci do začátku Vám nabízíme bonus při registraci ve výši 100 Kč
  • vyplácení provizí již od 500 Kč minimálně jednou měsíčně na Váš účet
  • platnost cookies je 60 dní
  • provize pro přivedení subpartnera je ve výši 1%, oslovování Vašich známých se tedy vyplatí. Za tímto účelem můžete výužít následující propagační banner.

Affiliate program Booktook

Další informace naleznete v přehledných obchodních podmínkách. V určitých případech může dojít k úpravě podmínek jednotlivých kampaní, o čemž budou partneři informováni e-mailem.

 

Proč se zapojit právě do našeho affiliate programu BookTook.cz?

Pomozte nám rozdávat radost a utvářet budoucí čtenáře. Za rozšiřování obzorů ostatním si i Vy zasloužíte odměnu. Jako jednička na trhu s knižním sortimentem Vám můžeme nabídnout:

  • přes 1 100 000 spokojených zákazníků
  • 121 285 titulů v katalogu
  • 3 946 nakladatelů v katalogu
  • 35 428 ukázek z knih
  • 14 let úspěšně na trhu

Jak správně fakturovat schválené provize?

Nenechte své provize čekat! Pokud dosáhnete hodnoty schválených konverzí v minimální výši 500 Kč, obratem Vám jsou vystaveny podklady pro jejich fakturaci. Nejpozději následující kalendářní měsíc tedy od Vás budeme očekávat vystavení faktury a její vložení do Affilboxu. Každé podklady, které vystavíme, tedy prosím fakturujte. Hromadná faktura vystavená pro více podkladů bohužel není možná. 

Novinka - affiliate program Luxor.cz

Nově připravujeme spuštění provizního programu pro náš neméně známý knižní web Luxor. Program bude spouštěn po malých krůčcích a úzkému okruhu partnerů kvůli jeho testování. Jakmile bude připraven, vypustíme jej do světa. Zapojit se bude možné prostřednictvím dalších kampaní, které k němu budou založeny.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na affiliate@euromedia.cz.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Fakturační údaje:

Euromedia Group, a.s.

Nádražní 896/30

150 00 Praha 5 - Smíchov

IČ: 49709895

DIČ: CZ49709895

Logo_Euromedia

 

Nová registrace