Zapamatovat
Ondřej Mrkvička
Affiliate manager
affiliate@euromedia.cz
Obchodní podmínky

Vítejte v affiliate programu naší společnosti Euromedia Group, a. s., která je provozovatelem několika věhlasných knižních e-shopů na českém trhu. Jsme nesmírně rádi, že se stáváte součástí našeho týmu a pomůžete tak k zajištění knižní osvěty a růstu řad čtenářů.

V rámci tohoto programu je možné odměňovat aktivní registrované provozovatele webových stránek za přivedené zákazníky, kteří uskuteční nákup, a to formou provizí. Odkažte na Vašich stránkách na jeden či více z našich e-shopů a vydělávejte tak společně s námi.Blok

 S jakým e-shopem je aktuálně možné navázat spolupráci, naleznete v seznamu Reklamních kampaní, kde se dozvíte i další potřebné informace.

 

Důležité informace k affiliate programu BookTook.cz

  • provize za konverzi je 3 % u všech našich aktuálních kampaní, nenechte si však ujít mimořádné kampaně, kde je možné dosáhnout na vyšší provize
  • jako motivaci do začátku Vám nabízíme bonus při registraci ve výši 100 Kč
  • vyplácení provizí již od 500 Kč minimálně jednou měsíčně na Váš účet
  • platnost cookies je 60 dní
  • provize pro přivedení subpartnera je ve výši 1%, oslovování Vašich známých se tedy vyplatí. Za tímto účelem můžete výužít následující propagační banner.

Affiliate program Booktook

Další informace naleznete v přehledných obchodních podmínkách. V určitých případech může dojít k úpravě podmínek jednotlivých kampaní, o čemž budou partneři informováni e-mailem.

 

Proč se zapojit právě do našeho affiliate programu BookTook.cz?

Pomozte nám rozdávat radost a utvářet budoucí čtenáře. Za rozšiřování obzorů ostatním si i Vy zasloužíte odměnu. Jako jednička na trhu s knižním sortimentem Vám můžeme nabídnout:

  • přes 1 100 000 spokojených zákazníků
  • 121 285 titulů v katalogu
  • 3 946 nakladatelů v katalogu
  • 35 428 ukázek z knih
  • 14 let úspěšně na trhu

Jak správně fakturovat schválené provize?

Nenechte své provize čekat! Pokud dosáhnete hodnoty schválených konverzí v minimální výši 500 Kč, obratem Vám jsou vystaveny podklady pro jejich fakturaci. Nejpozději následující kalendářní měsíc tedy od Vás budeme očekávat vystavení faktury a její vložení do Affilboxu. Každé podklady, které vystavíme, tedy prosím fakturujte. Hromadná faktura vystavená pro více podkladů bohužel není možná. 

Novinka - affiliate program Luxor.cz

Nově připravujeme spuštění provizního programu pro náš neméně známý knižní web Luxor. Program bude spouštěn po malých krůčcích a úzkému okruhu partnerů kvůli jeho testování. Jakmile bude připraven, vypustíme jej do světa. Zapojit se bude možné prostřednictvím dalších kampaní, které k němu budou založeny.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na affiliate@euromedia.cz.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Fakturační údaje:

Euromedia Group, a.s.

Nádražní 896/30

150 00 Praha 5 - Smíchov

IČ: 49709895

DIČ: CZ49709895

Logo_Euromedia

 

Nová registrace